HOME / OFERTA / MONITORING WIZYJNY

Systemy Monitoringu Wizyjnego

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie instalacji i konserwacji systemów monitoringu wizyjnego. Kompleksowo zabezpieczamy obiekty przemysłowe, placówki handlowe, instytucje publiczne oraz prywatne posesje.

Nadzór 24/7/365

Monitoring wizyjny jest niezastąpionym elementem nadzoru i bezpieczeństwa. Bez względu na porę dnia i nocy oraz panujące warunki atmosferyczne czy słabe oświetlenie pomaga obserwować wiele newralgicznych miejsc, zmniejszając tym samym potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa.

Ochrona i bezpieczeństwo

Systemy, które montujemy pozwalają na zapis obrazu oraz podgląd w czasie rzeczywistym. Wystarczy tylko połączenie internetowe, a będzie możliwość dostępu z każdego miejsca do zapisu lub podglądu na żywo. W zależności od wymagań inwestora lub warunków technicznych, wykonujemy instalacje przewodowe lub bezprzewodowe.

Sprawdzone rozwiązania

Wszystkie instalowane przez nas systemy oparte są na urządzeniach wysokiej jakości, które spełniają surowe wymagania techniczne i posiadają niezbędne certyfikaty. Wykonując usługi dla naszych klientów, stosujemy przede wszystkim sprzęt, do którego mamy zaufanie i pewność, że jest on w stu procentach sprawny i niezawodny.

FUNKCJE SYSTEMU

Funkcja prewencyjna
Dzięki psychologicznemu działaniu na potencjalnych złodziei obecność kamer skutecznie zniechęca ich do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia.

Nadzór bezpośredni
Monitorowany obiekt jest pod obserwacją w czasie rzeczywistym, co w przypadku powstania zagrożenia pozwala na natychmiastowe podjęcie odpowiednich działań.

Funkcja Dowodowa
Monitoring sprawia, że w przypadku kradzieży policja jest w stanie podjąć natychmiastowe kroki w celu złapania sprawcy na podstawie zarejestrowanego obrazu z kamer monitorujących.

ZASTOSOWANIA

Domy i mieszkania

 

Obiekty
handlowe i przemysłowe

Magazyny

 

Place parkingowe

 

Monitoring
procesów produkcyjnych

Obiekty
biurowe

Kompleksowa usługa

Monitoringiem wizyjnym zajmujemy się kompleksowo: projektujemy, dostarczamy sprzęt, wykonujemy okablowanie, montujemy, uruchamiamy i serwisujemy. By jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania w zakresie zabezpieczeń i dozoru mienia, doradzimy indywidualne rozwiązania, które uwzględnią też Państwa możliwości finansowe.

Zintegrowany system

Nadzór wideo traktowany jest głównie jako część Zintegrowanego Systemu Bezpieczeństw fizycznego Cisco Physical Security, w skład którego wchodzą między innymi: nadzór wizyjny, obsługa kamer IP, elektroniczna kontrola dostępu, system powiadamiania i reagowanie na problemy.

INTERESUJE CIĘ SYSTEM MONITORINGU WIZYJNEGO OCTACOM?

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o jego możliwościach, napisz lub zadzwoń!

+48 608 022 564

ul. Warszawska 164
05-082 Latchorzew

O nas

Od 2004 roku z sukcesami działamy na rynku polskim, stale poszerzając zakres naszych usług i ulepszając ofertę. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w dostarczaniu narzędzi i technologii na najwyższym światowym poziomie.

 

CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?