HOME / O NAS

Rozwiązania IT zmieniającego się świata

Octacom jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku usług informatycznych, oferującą swoim Klientom wysokiej klasy sprzęt, konkurencyjne ceny oraz wysoko wyspecjalizowane wdrożenia.

Od 2004 roku z sukcesami działamy na rynku polskim, stale poszerzając zakres naszych usług i ulepszając ofertę. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w dostarczaniu narzędzi i technologii na najwyższym światowym poziomie.

Wysokiej klasy specjaliści zatrudnieni w naszej firmie pomogą Państwu dobrać odpowiedni sprzęt według indywidualnych parametrów i bez wątpienia zaoferują najbardziej konkurencyjne ceny na rynku.

Naszą największą ambicją jest przekonanie potencjalnych klientów, że Octacom to zaufany i solidny partner. Pragniemy także stworzyć solidne ramy dla wieloletniej i owocnej współpracy z polskimi i zagranicznymi firmami.

Zapraszamy do współpracy!

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?


Konkurencyjne ceny

Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami sprzętu i oprogramowania możemy zapewnić Państwu najbardziej konkurencyjne ceny na Polskim rynku.


Bogate doświadczenie

Posiadamy unikalne doświadczenie. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług i rozwiązań dostosowanych zarówno dla podmiotów sektora prywatnego jak i publicznego.


Rozumiemy Twój biznes

Rozumiemy technologię i jej wpływ na zmianę modeli biznesowych w różnych branżach. Naszą misją jest efektywne wspieranie biznesu za pomocą narzędzi IT.


Najnowsze technologie

Wykorzystujemy najnowsze, najlepiej dopasowane technologie, sprawdzone podczas wieloletniego doświadczenia. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, śledzimy trendy na rynku i inwestujemy w rozwój.

Sprawdź, jak możemy Tobie pomóc?

Napisz czym zajmuje się Twoja firma lub instytucja i jakie są jej potrzeby. Nasz zespół ekspertów przygotuje dla Ciebie dedykowane rozwiązania.

+48 608 022 564

ul. Warszawska 164
05-082 Latchorzew

O nas

Od 2004 roku z sukcesami działamy na rynku polskim, stale poszerzając zakres naszych usług i ulepszając ofertę. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w dostarczaniu narzędzi i technologii na najwyższym światowym poziomie.

 

CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?