HOME / OFERTA / TELEFONIA IP

Wdrażamy systemy telefonii IP

Tradycyjny telefon stacjonarny staje się powoli reliktem przeszłości. Dzięki wykorzystaniu łącza internetowego i przesyłaniem za jego pomocą głosu możemy korzystać z oszczędności i nowych funkcjonalności jakie daje nam technologia VoIP (Voice over IP) – telefonia internetowa.

Sprawdzone rozwiązania

Proponujemy Państwu systemy telefonii IP oparte o produkty firmy Cisco Systems – czołowego dostawcy bogatych funkcjonalnie, skalowalnych i sprawdzonych rozwiązań zunifikowanej komunikacji.

Szeroki wybór telefonów IP

Szeroki wybór produktów końcowych pozwala dobrać odpowiedni telefon dla kierownictwa, pracowników sekretariatu czy pracowników zdalnych – portfolio obejmuje telefony z wysokiej jakości wyświetlaczami i dźwiękiem, przystawki sekretarskie, wideotelefony i terminale wideo, telefony bezprzewodowe oraz oprogramowanie na stacje robocze i urządzenia mobilne.

Telefonia przyszłości dostępna już dziś

Niemal nieograniczone możliwości konfiguracyjne, wysoki poziom bezpieczeństwa, obsługa urządzeń analogowych, szeroka gama interfejsów do zewnętrznej sieci telefonicznej, korporacyjne i prywatne książki telefoniczne, możliwość rozbudowy o nagrywanie i taryfikację połączeń, a nawet o funkcjonalność Contact Center sprawia, że jest to idealny system dla wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw i instytucji.

Dlaczego Telefonia IP

Skalowalność
Będąc użytkownikiem telefonii IP możesz rozbudowywać swoją sieć bez ograniczeń, bez względu na to czy twoja firma ma 2, 5, czy 130 oddziałów.

Jakość
Dzięki podłączeniu do linii światłowodowej Twoja rozmowa nie jest niczym zakłócona, a przesyłany i odbierany dźwięk jest czysty i wyraźny.

Redukcja kosztów
Dzięki posiadaniu takiej sieci w usłudze , możesz łączyć się między oddziałami, bądź prowadzić rozmowy konferencyjne całkowicie za darmo!

W naszej ofercie znajdziesz:

• Szeroki wybór telefonów IP dopasowany do różnych wymogów użytkowników

System Cisco Call Manager realizujący więcej niż tylko połączenia telefoniczne

• Zastąpienie łączy PRA czy BRA systemem nowoczesnej transmisji głosu SIP Trunk w celu ograniczenia kosztów łączności telefonicznej

• Wielozadaniowe bramy głosowe oparte na urządzeniach Router VOICE

• Nowoczesne centrum obsługi telefonicznej działające w oparciu o Call Center

• Usługi dodatkowe: projektowanie, serwis wdrożonych rozwiązań, szkolenia użytkowników z zakresu systemów

SYSTEMY TELEFONII IP FIRMY CISCO SPRAWDZIŁY SIĘ
U WIELU NASZYCH KLIENTÓW

Zachęcamy do kontaktu, a z przyjemnością zaproponujemy Państwu
rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

+48 608 022 564

ul. Warszawska 164
05-082 Latchorzew

O nas

Od 2004 roku z sukcesami działamy na rynku polskim, stale poszerzając zakres naszych usług i ulepszając ofertę. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w dostarczaniu narzędzi i technologii na najwyższym światowym poziomie.

CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?