HOME / OFERTA / WIDEOKONFERENCJE

Współpracuj z kim chcesz nie zależnie od odległości

Gdy ludzie ze sobą współpracują, dzieją się fantastyczne rzeczy. Dzięki temu możesz kontaktować się z osobami w innych zakątkach świata, zwiększać produktywność, realizować potrzeby klientów i wykorzystywać nowe szanse biznesowe. Dawniej współpraca wideo była uciążliwa lub droga. Ale nasza oferta to zmienia!

Siła naturalnej komunikacji

Rozwiązania Cisco są łatwe w konfigurowaniu, proste w obsłudze i po prostu piękne. A ponadto łączą ludzi w najważniejszych momentach realizacji projektów, podejmowania decyzji i relacji z klientami — tym samym przyspieszając wzrost zysków, promując nowe metody pracy i zwiększając możliwości organizacji we wszystkich zakątkach świata.

Zmieniamy oblicze współpracy

W 4ATP dostarczmy firmom i instytucjom najnowocześniejsze rozwiązania do prowadzenia wideokonferencji marki Cisco. Produkty Cisco to kompletna oferta narzędzi z zakresu komunikacji wizualnej, które pozwalają na prowadzenie telekonferencji, wideokonferencji oraz transferowania danych.

Nowa jakość konferencji

Gama oferowanych przez nas produktów to niezwykle wydajne połączenie ustandaryzowanych rozwiązań sprzętowych i programistycznych, które gwarantują najwyższą efektywność dostępną dla współczesnych technologii wideokonferencyjnych. Jakość naszych rozwiązań przewyższa te, jakie można zrealizować przy użyciu komputera.

Wydajność i produktywność

Niezależnie od tego, czy podróżujesz, czy pracujesz zdalnie, w domu czy w biurze korzystają z technologii komunikacji zawsze jesteś w kontakcie.

Zwiększenie zadowolenia klienta

Przez całą dobę i w różnych kanałach klienci mogą oczekiwać takiego poziomu usług, z powodu którego współpraca staje się priorytetem biznesowym.

Optymalizacja IT

Bezproblemowe łączenie współpracowników, klientów, partnerów i sieci przekształci Twoją organizację pod względem innowacyjności i konkurencyjności.

JAKIE ROZWIĄZANIA SĄ ODPOWIEDNIE DLA MOJEJ ORGANIZACJI?

Współpraca w pomieszczeniach
Nasze łatwe w obsłudze i konfiguracji, ekonomiczne rozwiązania wideo do instalacji w pomieszczeniach zmieniają sale konferencyjne bez sprzętu wideo w połączone miejsca spotkań z funkcjami teleobecności.

Współpraca przy użyciu komputerów stacjonarnych
Wysokiej jakości współpraca nie ogranicza się już do biurowych sal konferencyjnych. Twoje zespoły mogą pozostawać w kontakcie przy użyciu dowolnego komputera stacjonarnego w każdej lokalizacji.

Aplikacje do współpracy
Nasze aplikacje do współpracy opracowano z myślą o umożliwieniu każdemu użytkownikowi kontynuowania współpracy w podróży przy użyciu prostych, skutecznych, łatwych w obsłudze rozwiązań.

Współpraca z Klientami
Rozwiązania Cisco do współpracy pozwalają na udostępnianie spersonalizowanego środowiska obsługi klientów niezależnie od tego, jaki sposób kontaktu z organizacją wybiorą.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, A Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAPROPONUJEMY PAŃSTWU ROZWIĄZANIE DOPASOWANE DO PAŃSTWA POTRZEB.

+48 608 022 564

ul. Warszawska 164
05-082 Latchorzew

O nas

Od 2004 roku z sukcesami działamy na rynku polskim, stale poszerzając zakres naszych usług i ulepszając ofertę. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w dostarczaniu narzędzi i technologii na najwyższym światowym poziomie.

 

CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?